8 Şubat 2019 Cuma

Dizüstü bilgisayarımı televizyonuma nasıl bağlarım?

Belki arkadaşlarınıza dün gece uluyan komik videoyu göstermek istiyorsunuz ya da 3 Şubat'ta Super Bowl'u yayınlamak istiyorsunuz - ancak TV'nize kolayca bağladığınızda neden dizüstü bilgisayarınız veya akıllı telefonunuzun etrafında oturup ağlıyorsunuz? veya kablolarla mı?

Bir cihazı diğerine başarıyla bağlamak için gereken tüm talimat ve ipuçlarına sahibiz. Taşınabilir bilgisayarınızı, telefonunuzu veya tabletinizi TV'nize bağlamakla ilgili bilmeniz gereken her şeyi keşfetmek için kılavuzumuzu okuyun.

Super Bowl 2019 canlı akışı: Patriots vs Rams online izlemek için ücretsiz
Cep telefonumu veya dizüstü bilgisayarımı kablosuz olarak bir TV'ye nasıl bağlarım?
İzleyen kabloların görünümünden (ve zahmetinden) nefret ederseniz, TV'nize kablosuz olarak bağlanmak hiç olmadığı kadar kolay ve ucuzdur. Örneğin, düz ekran TV'niz DLNA medya akışını destekleyen akıllı bir modelse, herhangi bir ek donanıma gerek duymadan filmleri, fotoğrafları ve diğer medya dosyalarını doğrudan gönderebilirsiniz - TV'nizde doğru uygulamayı bulun içeriği almak için
Daha sonra dizüstü bilgisayarınız veya mobil cihazınız için DLNA kullanarak içerik göndermenize veya yayınlamanıza izin veren uygun bir uygulamaya ihtiyacınız olacaktır. İOS ve Android için AllCast gibi basit, görece karmaşık olmayan çözümler var - bu, yerel olarak depolanan ortamların yanı sıra başka bir yerel DLNA sunucusunda veya medyada desteklenen servisler (Dropbox, Google Drive ve Instagram dahil) aracılığıyla barındırılan ortamları görüntülemenizi sağlar.

Artikel Terkait


Emoji KullanEmoji Kullan