14 Şubat 2019 Perşembe

Android Uygulamaları

Android ilk Google tarafından çıkarıldığından beri on yıl geçti ve o zamanlar bugün sahip olduğumuz sayısız uygulamayı hayal etmek zordu.
Her şey için uygulamalar var ve bunların çoğu tamamen ücretsiz, yani akıllı telefonunuzu fazladan ücretsiz olarak şarj etmekten sadece birkaç indirme uzakta olacaksınız.
  • 2019'un en iyi telefonu nedir ?
Kuşkusuz, büyük miktarda uygulama, hepsinin kaliteli olduğu anlamına gelmez - aslında ondan uzaktır ve iyi olanları bulmak zor olabilir. 
Google Play Store'daki çeşitli listelerde size yardımcı olacak araçlar ve teknikler vardır. Size çeşitli kategorilerde Editörün Seçtikleri, yeni sürümler ve hatta önceki yüklemelerinize dayanarak sizin için özel olarak önerilen uygulamaları sunar.
Ayrıca, sahip olduğunuz bir uygulamayı arayarak ve başkasının gelip gelmediğini görerek, favorilerinize benzeyen uygulamaları avlayabilirsiniz.
Ve kullanıcı yorumlarını ve derecelendirmelerini kontrol etmek, bir uygulamanın dud'unu indirmekten kurtarabilir.
Ancak tüm bunlara rağmen, Google Play'de çok sayıda uygulama olması en zayıflarının çoğu zaman kaybolabileceği anlamına gelirken, zayıf olanlar bazen en üste çıkar.
Bu yüzden, asla bir duff uygulaması yüklememenizi sağlamak için, şu anda yüklemeniz gereken en iyi seçeneklerden birini seçin - telefonunuzda veya tabletinizde eğlenceli, ilgi çekici ve kullanışsız uygulamalara sahip olacaksınız. 

Artikel Terkait


Emoji KullanEmoji Kullan