26 Ocak 2019 Cumartesi

Samsung Galaxy Book 2

Yaklaşık iki yıl önce, Microsoft, Windows 10'un , Qualcomm'un cep telefonlarında bulunan Snapdragon cips serisini içeren ARM işlemcilerle uyumlu olacağını açıkladı O zamanlar, bunun Microsoft'a ideal Surface Pro'yu üretmek için mükemmel bir fırsat sağladığını yazdım : ince, hafif, her zaman dahili LTE ile bağlı ve müthiş pil ömrüne sahip bir bilgisayar. Microsoft, o zamandan beri yerleşik LTE'li modeller de dahil olmak üzere birkaç yeni Surface bilgisayarı piyasaya sürdü , ancak henüz Intel'in daha fazla aç işlemcileri yerine bir ARM çipiyle çalışan bir tane üretmedi.


Samsung'un yeni Galaxy Book 2'sinin geldiği yer. 999 Dolarlık Galaxy Book 2 aslında Microsoft'un popüler Surface Pro'suyla aynı türde bir makine: tam Windows 10 deneyimini çalıştıran çıkarılabilir klavye ve kalem içeren bir tablet. Ancak, Kitap 2 aynı zamanda Qualcomm Snapdragon 850 işlemci tarafından desteklenen yeni Her Zaman Bağlı Bilgisayarlardan biridir.

Kağıt üzerinde, Book 2, aradığım Surface Pro'dur: her zaman bağlı, ultra taşınabilir bir bilgisayar, prizden bir günden daha uzun sürecek. Ancak, çoğu zaman olduğu gibi, kağıttakiler her zaman gerçeğe uygun değil.

Artikel Terkait


Emoji KullanEmoji Kullan