16 Ocak 2019 Çarşamba

2019 Da Beklenen Dizüstü Bilgisayarlar

Yılın en büyük teknoloji fuarı olan CES 2019, pazara asla gelmeyecek korkak, fütüristik dizüstü bilgisayarlara ışık tutuyordu. Sahip olduğu şey, satışa hazır durumda olan harika görünümlü dizüstü bilgisayarlar ya da bu yıl daha sonra çıkacak. Dell, Lenovo, HP ve Huawei’nin hepsi bu yıl güçlü çıktılar, harika görünen, harika özellikler sunan yeni modeller ve Apple’la kıyaslanabilecek bir Mac’ten daha ucuz. Yılın en büyük teknoloji toplantısı olan CES 2019, 2019'da dizüstü bilgisayarlar hakkında beni heyecanlandırdı. Garip tasarımları ve rafları saklaması pek mümkün olmayan garip tasarımları ve sıradışı özellikleriyle çılgınca konsept dizüstü bilgisayarları görmedim. genellikle CES'te yürürlüktedir.
Gördüğüm şey , kesinlikle 2019'da piyasaya çıkacağını göreceğimiz mükemmel makul ve pratik modellerdi. Bir bakıma, bu "makul" yeni dizüstü bilgisayarlar aslında en uzak konseptlerden daha heyecan verici. çünkü bu yıl bir noktada satın alınabilecekler.
Bu yıl, Lenovo, Dell, HP ve Huawei'den harika bir gösteri vardı.
Huawei’den çıkan en yeni MateBook 13, minimalist bir tasarıma, harika özelliklere ve Apple’ın 1.200 $ 'lık yeni MacBook Air için fiyat sormasını isteyen bir fiyat etiketine sahip.
MateBook 13'ün 1000 dolarlık temel modeli 8. nesil Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM, 256 GB depolama, parmak izi tarayıcı ve keskin 13 inç 1440p ekran ile geliyor. Genel olarak, bunlar 2018 MacBook Air'deki teknik özelliklere benzer - ancak daha iyisi olmasa da, 200 $ daha düşük.


Artikel Terkait


Emoji KullanEmoji Kullan