24 Kasım 2018 Cumartesi

Lenovo’nun üç arka kameralı telefonu gün yüzüne çıktı!


Bu ayın başında, 1 Kasım’da, Z5 Pro’yu tanıtan firma Lenovo, piyasadaki kızaklı telefon tarzına bir yenisini daha eklerken, kullanıcılara üst düzey bir model sundu. Kızaklı yapısı ile kamerası kapanan Lenovo Z5 Pro çerçevesiz bir tasarıma sahip.

Lenovo’nun Oppo Find X, Xiaomi Mi Mix 3 ve Honor Magic 2 gibi yapımlara rakip olan Z5 Pro ile yılı sonlandırır diye beklemiyor değildik açıkçası. Ancak, ortaya atılan son rivayetlere göre şirket yeni bir akıllı telefon daha çıkartıp bunu yıl sonuna yetiştirmeyi hedefliyor.

Üç arka kameralı yeni Lenovo Modeli!
Lenovo’nun üç arka kameraya sahip olan ilk akıllı telefonu, Çin sertifika kurumu TENAA’nın kayıtlarında görüldü. Telefon modeline ait görseller kısa süre önce sızdırıldığı için şu anlık bu telefonun teknik özellikleri hakkında herhangi bir detay ortaya çıkmış değil.


Cihazın arka yüzü, genel hatları ile Huawei P20 Pro ve Honor Magic modellerini andırmıyor değil sanki. Ön kamera ortaya hizalanmış bir şekilde yerleştirilirken, görsellerden tam da anlaşılmasa da, cihazın çentikli bir ekran ile birlikte gelmesi kullanıcılar tarafından bekleniyor.

Artikel Terkait

1 yorum so far

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Güzel açıklama yapmışsınız.


Emoji KullanEmoji Kullan