24 Kasım 2018 Cumartesi

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Flex fiyatı ile çok can yakacak!


Samsung geçen haftalarda San Francisco‘da düzenlemiş olduğu Geliştiriciler Konferansı‘nda katlanabilir akıllı telefon modelinde kullanacakları Infinity Flex Display özelliğini kullanıcıların gözlerinin önüne sermişti. Son kullanıcı için uygun hale getirilmesi adına çalışmaların devam ettiği katlanabilir telefonun, Galaxy Flex olarak adlandırılacağı uzun süredir kullanıcılar tarafından biliniyor.

Galaxy Flex fiyatı ile çok can yakacak!
Ortaya çıkan son haberlere göre Galaxy Flex fiyatı ile çok can yakacak.  İngiltere merkezli bir teknoloji platformu tarafından ele geçirilen bilgilere göre, Samsung Galaxy Flex modelinin 2500 dolara yakın bir fiyatta piyasaya çıkması bekleniyor. Bu fiyata hiç bir ek ödeme eklemeden TL’ye çevirdiğimizde, 13500 TL gibi bir miktar ile karşılaşıyoruz.

Bu kadar yüksek bir miktarda fiyatın belirlenmesinin tek nedeni sınırlı sayıda üretim yapılmasından değil. Katlanabilir yapıdaki Infinity Flex ekranların üretimi oldukça zor, zahmetli ve bu nedenle en pahalı parçanın ekran olması da fiyatta etkisini gösteriyor.


Samsung’un Galaxy Flex modeli katlanmış halde 4.58 inç büyüklüğünde, tekrar açıldığında ise 7.3 inç büyüklüğe ulaşan ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük sunacak. 420 ppi ile bu ekranın oldukça net bir görüntü sunacağı kuşkusuz tartışılmaz.

Artikel Terkait


Emoji KullanEmoji Kullan